Bazar vín: prodej

Moje inzeráty

Pro vložení inzerce, nebo zobrazení již zadaných inzerátů se prosím přihlašte
V případě, že ještě nemáte účet,
registrujte se prosím.

Jak funguje prodej vína přes Bazar vín na Rare Wine pro prodávajícího?

Ceník

Inzerce jednoho inzerátu po dobu max 90 dní
Pokud je inzerovaná položka prodána rychleji, cena za inzerci zůstává stejná.
300 Kč
Zajištění předání/dopravy kupujícímu (volitelné)
  • Pokud lze všechny láhve na inzerátu prodat pouze najednou, vztahuje se jedna cena dohromady na všechny láhve (tedy 4 láhve za 250 Kč celkem)
  • Pokud je možnost láhve prodávat po kusech, platí se cena za každou láhev samostatně (tedy 4 láhve za 1 000 Kč)
250 Kč
Cena za ocenění jedné láhve
Při objednání této služby vám do 48 hodin zašleme návrh na ocenění daného vína, tento návrh samozřejmě nemusíte při zadání inzerátu akceptovat.
100 Kč

Podmínky slevy ze základního ceníku

Pokud jste za předchozích 12 měsíců nakoupili vína, degustace nebo inzerci od Rare Wine za více jak 5 000 Kč, máte nárok na 25% slevu z ceny inzerce. O slevu je třeba zažádat – žádost potvrdíme do 48 hodin.

Co může být inzerovanou položkou?

Jak funguje služba Zajištění předání?

Při této službě nám nejprve prodávající doručí na své náklady všechna inzerovaná vína. Pokud si pak kupující inzerované víno vybere, odejde informační mail jak na adresu prodávajícího, tak do Rare Wine. Kupující si zvolí způsob dopravy – osobní vyzvednutí je pro něj zdarma a doručení Messengerem za 230 Kč. Prodávající se s kupujícím domluví na úhradě a po obdržení peněz mailem informuje Rare Wine, že víno může být předáno. Rare Wine pak buď připraví víno k osobnímu předání nebo víno odešle Messengerem na klientovu adresu. Cena za tuto službu činí 250 Kč za láhev, v této ceně je kalkulovaná manipulace s vínem, náklady osobního předání nebo náklad na případné doručení Messengerem.

Praktická kalkulace ceny vína se službou Zajištění předání

Požadovaná cena za láhev 2 000 Kč. Cena za osobní předání je 0, prodejní cena vína v inzerátu je tedy 2 000 Kč.

Pokud si kupující vybere osobní předání, zaplatí prodávajícímu 2 000 Kč a prodávajícího stála služba předání 250 Kč. Prodávající získává tedy 1 750 Kč.

Pokud si kupující vybere doručení Messengerem, zaplatí prodávajícímu 2 230 Kč a prodávajícího stála služba předání 250 Kč. Prodávající získává tedy 1 980 Kč.

Důvodem, proč jsme zvolili tento model, který vede k nestejnému čistému inkasu u prodávajícího dle zvoleného způsobu předání vína je skutečnost, že nulový poplatek za osobní převzetí je standardem na trhu a jeho nedodržení by podle nás vedlo ke snížení zájmu kupujících. Na druhé straně z pohledu Rare Wine je osobní předání služba, která zpoplatněná být musí, protože vyžaduje vynaložení osobních i dalších nákladů a z ceny inzerce není pokryta.

© Rare Wine 2024 / all rights reserved
Design, koncepce, výroba: HMS design

Prohlašuji, že jsem starší 18-ti let a jsem si vědom, že tyto stránky obsahují informace o alkoholických nápojích.

Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek.
Více informací v zásadách zpracování osobních údajů.