Degustace

Degustace, kde ochutnáte vzácná vína, trochu se poučíte a doufáme, že se i pobavíte.

Naše degustace pečlivě promýšlíme a sestavujeme tak, aby vám ochutnávaná vína poskytla maximální zážitek. Degustace jsou řízené s odborným výkladem a projekcí základních informací v prezentaci.

Není pravidlem, že degustovaná vína máme také k prodeji, nicméně pokud je máme skladem, rádi vám je nabídneme za výhodnou cenu.

Podrobné informace k objednání degustace, včetně využití možností náhradníků a k vlastnímu průběhu degustace najdete ZDE.

Nabídka ochutnávek
2. 11. 2020

Pro současnou složitou dobu přicházíme s novo formou on-line degustace. Jak probíká? Objednáte se degustační sadu, která se skládá ze tří lahví vín. Vína dostanete Messengerem domů. Čas degustace si naplánujete dle vašich potřeb a vína otevřete 24 hodin před plánovaným začátkem. Pokud by některé víno mělo korkovou vadu, zavolejte a dopravíme vám náhradní. Pak se v klidu posadíte se skleničkou a nejlépe dalšími dvěma až třemi blízkými a pustíte si video ze stránky rarewine.cz. Na něm vám spolu s Jirkou Kristkem představíme vína a budeme je s vámi společně degustovat. Záznam degustace má přes hodinu a popisujeme v něm naše dojmy ze všech tří kol této degustace. A pokud vás naše povídání bude nudit, klidně nás vypněte a dopijte si vína sami.

Připravili jsme degustaci, kde ochutnáme tři vína ročníku 2004 z Bordeaux apelace Pauillac. Ročník 2004 je považován za lehce nadprůměrný a má v Pauillacu hodnocení 88 bodů od Roberta Parkera. Vína jsou nyní již zcela připravená k pití.

A na rozdíl od běžné degustace, kde máme pro každého jen jeden degustační vzorek, zde budete mít možnost ochutnat nejméně vzorky tři a užít si tak vývoj vůní a chutí vína při postupném kontaktu se vzduchem. 

Cena 17 600 Kč je za všechna tři vína, nikoli na osobu. Počet volných míst znamená počet neprodaných degustačních sad.

Cena 6 500 Kč je za všechna tři vína, nikoli na osobu. Počet volných míst znamená počet neprodaných degustačních sad.

Osoby a obsazení - degustátoři Rostislav Kuneš a Jiří Kristek, kamera a střih Matěj Kuneš

Je druhé víno Ch. Lafite Rothschild lepší než ostatní vína Pauillacu?
17 600,- Kč
Rare Wine
3. 11. 2020
6 500,- Kč
Rare Wine
Načíst další
© Rare Wine 2020 / all rights reserved
Design, koncepce, výroba: HMS design

Prohlašuji, že jsem starší 18-ti let a jsem si vědom, že tyto stránky obsahují informace o alkoholických nápojích.

Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek.
Více informací v zásadách zpracování osobních údajů.