Degustace

Degustace, kde ochutnáte vzácná vína, trochu se poučíte a doufáme, že se i pobavíte.

Naše degustace pečlivě promýšlíme a sestavujeme tak, aby vám ochutnávaná vína poskytla maximální zážitek. Degustace jsou řízené s odborným výkladem a projekcí základních informací v prezentaci.

Není pravidlem, že degustovaná vína máme také k prodeji, nicméně pokud je máme skladem, rádi vám je nabídneme za výhodnou cenu.

Podrobné informace k objednání degustace, včetně využití možností náhradníků a k vlastnímu průběhu degustace najdete ZDE.

Nabídka ochutnávek
3. 11. 2021

Ochutnáme špičková burgundská včetně vín od Leroy, Liger Belair, De Courcel nebo Robert Arnoux. Výtěžek degustace je určen na podporu Nadačního fondu Rozum a Cit, degustace se budou účastnit i patroni Nadačního findu Rozum a Cit - Naďa Konvalinková a Vojtěch Bernatský. V ceně je i vstup na následující charitativní aukci.

Velká burgundská jména
9 000,- Kč
Rare Wine
3. 11. 2021

Pořádáme již 4. ročník Charitativní degustace a aukce. Výtěžek této akce věnujeme Nadačnímu fondu Rozum a Cit, který již přes 20 let podporuje pěstounské rodiny a za svoji existenci již podpořil téměř 5000 dětí vyrůstajících v náhradních rodinách. Patrony fondu jsou Naďa Konvalinková a Vojtěch Bernatský, kteří přislíbili svoji účast na naší akci. Před aukcí se bude konat od 19:00 volná degustace s občerstvením a zhruba od 19:30 hodin bude následovat vlastní aukce. Jak se můžete zapojit?

A) Věnujte do aukce jakoukoli zajímavou (nemusí být drahá) láhev kvalitního vína

B) Zúčastněte se Volné degustace vín od 19:00 hodin

C) Vydražte na Charitativní aukci víno

Každou z těchto aktivit podpoříte dobrou věc

 

Letos nově - MOŽNOST DRAŽBY PO TELEFONU - potřeba se registrovat minimálně 48 hodin před aukcí na adrese rostislav.kunes@rarewine.cz

 

Pokud by se z důvodu vládních opatření aukce nemohla konat v této podobě, uskutečníme ji virtuálním způsobem a všem zájemcům dáme včas vědět.

Spojte víno s charitou
1 500,- Kč
Rare Wine
Načíst další
© Rare Wine 2021 / all rights reserved
Design, koncepce, výroba: HMS design

Prohlašuji, že jsem starší 18-ti let a jsem si vědom, že tyto stránky obsahují informace o alkoholických nápojích.

Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek.
Více informací v zásadách zpracování osobních údajů.