Nejbližší degustace

3. 11. 2021

Ochutnáme špičková burgundská včetně vín od Leroy, Liger Belair, De Courcel nebo Robert Arnoux. Výtěžek degustace je určen na podporu Nadačního fondu Rozum a Cit, degustace se budou účastnit i patroni Nadačního findu Rozum a Cit - Naďa Konvalinková a Vojtěch Bernatský. V ceně je i vstup na následující charitativní aukci.

Velká burgundská jména
9 000,- Kč
Rare Wine
3. 11. 2021

Pořádáme již 4. ročník Charitativní degustace a aukce. Výtěžek této akce věnujeme Nadačnímu fondu Rozum a Cit, který již přes 20 let podporuje pěstounské rodiny a za svoji existenci již podpořil téměř 5000 dětí vyrůstajících v náhradních rodinách. Patrony fondu jsou Naďa Konvalinková a Vojtěch Bernatský, kteří přislíbili svoji účast na naší akci. Před aukcí se bude konat od 19:00 volná degustace s občerstvením a zhruba od 19:30 hodin bude následovat vlastní aukce. Jak se můžete zapojit?

A) Věnujte do aukce jakoukoli zajímavou (nemusí být drahá) láhev kvalitního vína

B) Zúčastněte se Volné degustace vín od 19:00 hodin

C) Vydražte na Charitativní aukci víno

Každou z těchto aktivit podpoříte dobrou věc

 

Letos nově - MOŽNOST DRAŽBY PO TELEFONU - potřeba se registrovat minimálně 48 hodin před aukcí na adrese rostislav.kunes@rarewine.cz

 

Pokud by se z důvodu vládních opatření aukce nemohla konat v této podobě, uskutečníme ji virtuálním způsobem a všem zájemcům dáme včas vědět.

Spojte víno s charitou
1 500,- Kč
Rare Wine
© Rare Wine 2021 / all rights reserved
Design, koncepce, výroba: HMS design

Prohlašuji, že jsem starší 18-ti let a jsem si vědom, že tyto stránky obsahují informace o alkoholických nápojích.

Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek.
Více informací v zásadách zpracování osobních údajů.